Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+НЕБЕЗПЕЧНА ХВОРОБА СУЧАСНОСТІ. ПЕДЕРАСТІЯ ЯК НАСЛІДОК ТОЛЕРАНТНОСТІ
За деякою інформацією, вроджений гомосексуалізм спостерігається лише в 5-6% населення, але навіть ці дані є дуже завищеними. Випадки вродженої аномалії статевої поведінки насправді бувають щонайбільше у 1% людей.

Та і цю цифру можна ставити під сумнів: всі останні «поголубіли» у підлітковому або юнацькому віці, рідше – ставши дорослими. Найчастіша причина – спокушання людиною своєї статі. 49% опитаних содомітів зізналися, що стали жертвами сексуальних зловживань у дитинстві. Для порівняння: серед чоловіків нормальної орієнтації ця цифра склала 2%.

Збоченці не просто тихо живуть своїм життям, але і залучають до нього інших. Який взірець поведінки подає сучасний шоу-бізнес з полчищами естрадних педерастів?

На сьогоднішній день існує ряд теорій виникнення гомосексуалізму.

До головних можна віднести НЕВРОГЕННУ і УМОВНО-РЕФЛЕКТОРНУ теорії.

Згідно НЕВРОГЕННОЇ теорії, у всьому винні патологія будови мозку або його захворювання, а УМОВНО-РЕФЛЕКТОРНОЇ теорії причини криються в життєвому досвіді людини.

У будь-якої ПАРАФІЛІЇ (тепер так називають сексуальні збочення) є своє коріння. Узяти хоч би ЗООФІЛІЮ. Сільський підліток-пастух, у момент мимовільної ерекції – частого явища в пубертатному періоді, раптово стикається з м'якою теплою вівцею…

Згідно МІЖНАРОДНОЇ КЛАСИФІКАЦІЇ ПСИХІЧНИХ ХВОРОБ, гомосексуалізм вважається сексуальною орієнтацією. Ці зміни в класифікацію внесені під тиском АМЕРИКАНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПСИХІАТРІВ-ГОМОСЕКСУАЛІВ(!).

Можна, звичайно, і шизофренію виключити з цього переліку і навіть офіційно визнати нормою, але від цього вона нормою не стане!

Поки будь-яка меншість бореться за рівні з більшістю права, за те, щоб його не гнобили – все виглядає більш-менш логічно. Але коли меншість починає претендувати на те, щоб вважатися якоюсь елітою, еталоном норми – це вже занадто!

Отже ж у цій незримій боротьбі нормальна частина суспільства, як не дивно, програє. Незрозуміла надмірна толерантність до цієї зарази дозволила збоченцям нав’язувати суспільству свій світогляд, проникати у найважливіші сфери впливу. Збоченці, будучи в явній меншості, впроваджують у суспільну свідомість думку, що бути педерастом не лише нормально, але модно і вигідно.

«Голубизна» стала своєрідною перепусткою спочатку в шоу-бізнес, а тепер вже, у деяких країнах, і у владні структури. Як відомо, згуртовані гомосексуальні співтовариства в більшості західних країн, Росії, Ізраїлі є одними з найбільш впливових елітарних політичних і культурних груп, вплив яких на зовнішню і внутрішню політику, на ЗМІ, шоу-бізнес і моду постійно зростає – хвороба розповсюджується…

А чим небезпечний збоченець-високопосадовець, депутат-педераст?

Тією ж законотворчою діяльністю. Наприклад, у Росії нещодавно був ухвалений закон, згідно з яким за сексуальні дії з дітьми, що досягли 14 років, не наступає кримінальна відповідальність.

І тепер дорослому педерастові нічого не буде, якщо він залучить чотирнадцятилітнього підлітка до свого збочення! Як наслідок – ще на одного педераста стало більше. Як ви думаєте, хто проштовхнув такий закон?

Гомосексуалізм як явище, безумовно є хворобою, та ще й хворобою небезпечною, як з медичної точки зору, так і з соціальної. А ставитись до небезпечної хвороби належить відповідно…
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 декабря 2009   ::  Посмотрели: 3882  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода