Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+АНОНС. Нові можливості співпраці для молоді Херсонщини
13 квітня 2010 року о 14.30 за адресою м.Херсон, пл..Шевченко 1, Обласний палац молоді та студентства (ДКТ), к. 203 за ініціативи Фундації сприяння громадянській активності відбудеться конференція «Нові можливості співпраці для молоді Херсонщини».

Нові можливості співпраці – це програма Європейського союзу «Youth in action!» («Молодь в дії!»). Програма „Молодь в дії” робить суттєвий вклад у набуття компетентності і є ключовим інструментом, що забезпечує молодим людям можливості для позаформального навчання європейського виміру.

Цілі Програми „Молодь в дії”:


• сприяти активному громадянству молоді загалом і європейському громадянству зокрема;

• розвивати солідарність і сприяти толерантності між молодими людьми, особливо для зміцнення соціального зв’язку в Європейському Союзі;

• посилювати взаєморозуміння між молодими людьми з різних країн;

• сприяти розвитку якісних систем підтримки молодіжної діяльності і життєздатності громадських організацій у молодіжній сфері;

• поширювати європейську співпрацю у молодіжній сфері.

Участь у конференції візьмуть представники громадських організацій країн – членів Європейського союзу, зокрема лідери молодіжних організацій з Великобританії, Франції, Данії, Бельгії, Туреччини, Польщі та інші, представники громадських організацій, благодійних фондів, органів студентського самоврядування Херсонської області. Також до участі у конференції запрошені представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а саме – заступник міського голови Черевко Сергій та начальник управління у справах сім´ї, молоді та спорту Херсонської ОДА Віктор Трамбовецький.

В рамках конференції буде обговорено стан молодіжної політики України, зокрема Херсонщини та країн Європейського союзу, представлено Європейську програму «Youth in action!» («Молодь в дії!»). Також в рамках конференції відбудеться ярмарок громадської активності та громадських ініціатив – представників громадських організацій Херсонщини.

За детальною інформацією звертайтесь за тел.. 0508735002. Фундація сприяння громадянській активності. Комментариев: 0  ::  Дата: 12 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1842  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама