Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Аналітик: Українська автопромисловість в 2010 р. буде рости за рахунок виробництва вантажних автомобілів
У поточному році через низький ринку автокредитування, а також заморожування зростання доходів населення, вітчизняним виробникам легкових автомобілів не варто розраховувати на істотне збільшення продажів.

А драйвером вітчизняного авторинку стане виробництво вантажних автомобілів. Таку думку висловила фінансовий аналітик ІК "Сінком Капітал" Оксана Ляшук.

Вона нагадала, що в січні ц.р. реальна зарплата скоротилася на 13,3% у порівнянні з груднем 2009 р., а частка автокредитування скоротилася до 5% від загального обсягу продажів у 2009 р., в порівнянні з 50-70% в 2008 р. "Попит на легкові авто з боку Росії, нашого головного імпортера цієї продукції (близько 26% машин, вироблених в Україні) теж залишається низьким", - відзначила О. Ляшук.

Нагадаємо, за останніми даними Держкомстату України, виробництво легкових автомобілів в країні в січні-лютому 2010 р. скоротилося на 57,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2009 р. При цьому, виробництво вантажних автомобілів виросло на 24,3%, а автобусів -- на 76,3%, в порівнянні порівнювати з січнем-лютим 2009 р.

"За нашими прогнозами, динаміка виробництва вантажних автомобілів в 2010 р. залишиться позитивною, а експортні поставки стануть основним драйвером продажів. У минулому році близько 55% вантажних автомобілів експортувалися за кордон - зокрема, в Росію, Казахстан, Іран і Сирію.

Ми очікуємо, що країни СНД та Азії будуть основними покупцями вантажних автомобілів, вироблених в Україні в поточному році", - резюмувала фінансовий аналітик ІК.

http://news.finance.ua Комментариев: 0  ::  Дата: 21 марта 2010   ::  Посмотрели: 1353  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама