Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+"Свобода" чи "Наша Україна"... Ось у чому питання...
Вибори... Скільки емоцій викликає це слово...

2004... Не забутні враження... Скільки ж було гидоти... А ще більше-гарних, порядних, принципових людей... Які шли на захист своєї країни, своїх свобод... Не зважаючи на те, що завтра Вони можуть втратити все...

А за вікном вже 2010. Ну що, давайте аналізувати?

Країна (без роз"яснень основ політології)-націоналізм та націонал-демократизм.
Свобода-лібералізм.

Прихильників цих понять виявилося більше ніж тих, хто підтримав В. Януковича.

На початку свого правління Ющенко - це ліберал, наприкінці націонал-демократ, позиція якого часто перетікає у націоналізм. На мою думку він вибрав вірний шлях. Але чому ж Він так пізно звернувся до ідей націонал-демократії? Чи Він не розумів, що підтримку на виборах 2004 року йому дала не тільки ліберальна ідея, що Він переміг, великою часткою, завдяки тим агітаторам, які ще були у націонал-демократичних сил? Розумів... Але ж команда.. Ще раз дивуєшся, на скільки все ж таки вірний вираз: "Короля робе оточення".

В кінці ліберали його кинули (скільки я займаюся політологією, стільки ж і зрозуміти не можу, ...яка ж у них ідея?, так, популізм і лапша...). А вірні "нацики" Киреленко та "няня" Віра-залишились...

А що ж коїлося на правому фланзі під час президентства Ющенко? Побитий Рух втратив свою ідеологію та підтримав соціал-демократичний БЮТ, УНП активності не проявляв, "Собор" теж невідомо куди зник, РХП, УКП, КУН теж саме (я розумію, що головна причина була недолуга кадрова політика, але ж шановні Ви її самі проводили)... Діяла лише ВО "Свобода"... Але враховуючи те, що "Свобода" є націоналістичною партією, сферою її впливу була тільки Галичина, а далі відсоток підтримки падав.

Під час поступових втрат політичного рейтингу, до Віктора Андрійовича прийшло розуміння того, що на ліберальній ідеології більше ніж є Він вже не візьме, а правий фланг (до речі цей фланг і підняв рейтинг Ющенка на виборах) вільний від дієвих гравців, окрім "Свободи", і його можна і треба брати, тим паче з його можливостями, з його,ще не повністю втраченим, адмінресурсом, з прийняттям підконтрольної йому "Нашої України" не тільки на Галичині, а й в Центральній та в окремих регіонах Південної та Східної України. Тому і Бендері зірку героя дав, і Указ про визнання ОУН-УПА... Коротше кажучи, Він почав виконувати "Свободівську" програму захисту українців.

А "Свобода" так і не зрозуміла, що довго консервативний сектор не може залишатися вільним, і що для подальшого зростання їй не обхідно виходити за рамки "регіональної" партії. Може вибори 2010, наведуть аналітиків ВО "Свободи" на думку про необхідність зміни партійної ідеології та необхідності розширення свого впливу за рахунок входу на націонал-демократичний сектор.

А поки що, Віктор Ющенко з "Нашою Україною" мають всі можливості для зайняття національної та націонал-демократичної ниші та витиснення з неї ВО "Свобода".

Доречні, майбутнє нашої країни саме за націонал-демократами, і це вже не тільки моя думка, це думка майже усіх національних політологів.

Так що, кому потрібно думайте, а кому потрібно беріть!

Артем Сопов політолог Херсон Комментариев: 0  ::  Дата: 5 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1188  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн