Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Еще один шаг законодателей и избиратели уже могут на выборы не ходить...
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України"

Законодавчим актом вилучено частину четверту статті 28 (засідання виборчої комісії є повноважним, якщо в ньому бере участь не менш як дві третини складу комісії) Закону "Про вибори Президента України".

Статтю 28 доповнено наступним абзацом: "у випадку бездіяльності виборчої комісії, комісія вищого рівня має право прийняти рішення по суті питання віднесеного до компетенції комісії нижчого рівня. В день голосування такі питання розглядаються комісією вищого рівня невідкладно".

Статтю 85 доповнено новою частиною, якою врегулювується питання формування виборчих комісій у разі неподання кандидатами на пост Президента України кандидатур до їх складу: "у разі якщо кандидат на пост Президента України не використав можливість подати встановлену кількість кандидатур до складу відповідної окружної виборчої комісії у строки передбачені частиною шостою цієї статті Центральна виборча комісія формує склад окружної виборчої комісії у кількості, визначеній частиною п'ятою цієї статті, за поданням голови відповідної обласної ради.

У разі якщо кандидат на пост Президента України не використав можливість подати встановлену кількість кандидатур до складу відповідної дільничної виборчої комісії в строки передбачені частиною дев'ятою цієї статті окружна виборча комісія формує склад дільничної виборчої комісії у кількості, визначеній частиною восьмою цієї статті, за поданням міського голови, голови районної, районної у місті ради".

Крім того, до статті 85 внесено зміни, згідно з якими, якщо приймається рішення про дострокове припинення повноважень члена виборчої комісії, то комісія вищого рівня замість нього до складу відповідної виборчої комісії включає не іншого представника від того ж кандидата, а кандидатуру, подану головою відповідної ради або міським головою.

№6004

Результати поіменного голосування про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо організації роботи виборчих комісій) (№6004) - у другому читанні та в цілому
.

Політична Херсонщина Комментариев: 0  ::  Дата: 3 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1296  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн